BAR "POD WESO£YM GRACZEM"

Forum przede wszystkim dla Polakow, choc nie tylko... Zapraszamy!!!
Post Reply
User avatar
eMTe
Cyberflaneur
Posts: 6990
Joined: Wed Mar 08, 2006 23:08
Location: Cracow

Post by eMTe »

Zalew! Ryby! Grzyby! AaaaAAAAAAÓÓÓÓÓóóóóUUUUUUUUUUAaaaaaaauuuÓ! Pêdzê! Proszê tylko uprzejmie o adres na priva!

Zaraz... Grzyby? W kwietniu? :?
"As you have noticed over the years, we are not angry people." (itebygur)
User avatar
ruda lisica
Prospect
Posts: 45
Joined: Fri Mar 17, 2006 18:07

Post by ruda lisica »

W kwietniu to ju¿ raczej nie zd±¿ysz przyjechaæ, wiêc nie sprawdzisz :)
Poza tym, napisa³am JAK BÊDZIE POTRZEBNY, a to mo¿e oznaczaæ termin wakacyjny lub wczesno jesienny. A co za tym idzie, mo¿e oznaczaæ termin, kiedy w lesie grzyby mo¿esz znale¼æ :)
Kto¶ chce kawy? :) Dodam, ¿e w mi³ym towarzystwie ;)
User avatar
lus
Prospect
Posts: 28
Joined: Sat Apr 29, 2006 2:45

Post by lus »

Kawy? Jasne! Z mlekiem :cow:
Dostaję pocztę, wiec jestem...
User avatar
ruda lisica
Prospect
Posts: 45
Joined: Fri Mar 17, 2006 18:07

Post by ruda lisica »

Jasne, ¿e z mlekiem :) Ale jak ja mog³am to urocze zwierze przegapiæ? Przyda³aby siê jeszcze jaka¶ bu¼ka z fili¿ank± albo przynajmniej kubkiem :)
User avatar
eMTe
Cyberflaneur
Posts: 6990
Joined: Wed Mar 08, 2006 23:08
Location: Cracow

Post by eMTe »

Do³±cz bu¼ki jak masz, jest odpowiedni temat na odpowiednim forum... Nie reprezentuj wrogiej, "antyuk³adowej" postawy, która zak³ada, ¿e wszyscy co¶ zrobi± za Ciebie a ty siê bêdziesz tylko cieszyæ, ¿e wszystko jest tak fajnie...

Nabijam siê...a mo¿e jak zwykle nie? :mrgreen:
"As you have noticed over the years, we are not angry people." (itebygur)
User avatar
lus
Prospect
Posts: 28
Joined: Sat Apr 29, 2006 2:45

Post by lus »

ruda lisica wrote:Jasne, ¿e z mlekiem :) Ale jak ja mog³am to urocze zwierze przegapiæ? Przyda³aby siê jeszcze jaka¶ bu¼ka z fili¿ank± albo przynajmniej kubkiem :)
Z kubkiem? A może ze szklanicą albo kielonem? Proszę bardzo:

:shots:
Dostaję pocztę, wiec jestem...
User avatar
ruda lisica
Prospect
Posts: 45
Joined: Fri Mar 17, 2006 18:07

Post by ruda lisica »

eMTe wrote:Do³±cz bu¼ki jak masz, jest odpowiedni temat na odpowiednim forum... Nie reprezentuj wrogiej, "antyuk³adowej" postawy, która zak³ada, ¿e wszyscy co¶ zrobi± za Ciebie a ty siê bêdziesz tylko cieszyæ, ¿e wszystko jest tak fajnie...
No w³a¶nie, kluczowe s± tu s³owa "jak masz" :p
Jak tylko bêdê mia³a odpowiedni± bu¼kê symbolizuj±c± picie kawy umieszczê j± tam gdzie trzeba :)
lus wrote: Z kubkiem? A mo¿e ze szklanic± albo kielonem? Proszê bardzo:
:shots:
No w³a¶nie o to chodzi, ¿e kielonki s±, kubek z pepsi jest ale o kawie nikt nie pamiêta³ :|
Czy kto¶ mo¿e mi powiedzieæ, kiedy przestanê byæ 'homeless'?
User avatar
lus
Prospect
Posts: 28
Joined: Sat Apr 29, 2006 2:45

Post by lus »

OG działa!
Dostaję pocztę, wiec jestem...
User avatar
Slime
Newbie
Posts: 7
Joined: Mon May 01, 2006 12:50
Location: Wrocek

Post by Slime »

To takie buty!!! OG dogorywa, a wy sobie tutaj siedzicie?? Wstyd i chanba. Ide sobie. Moze jakiegos posta tam zostawie na znak, ze jeszcze ktokolwiek tam zaglada
User avatar
eMTe
Cyberflaneur
Posts: 6990
Joined: Wed Mar 08, 2006 23:08
Location: Cracow

Post by eMTe »

Od homeless gorszy jest tylko unemployed (jeżeli jeszcze istnieje). Chociaż co kto lubi...

Działa, nie działa, znowu działa, wkur.....ce to wszystko. Póki co należy się cieszyć, że mamy dwa fora, z których jedno ma przed sobą świetlaną przyszłość.
"As you have noticed over the years, we are not angry people." (itebygur)
User avatar
ruda lisica
Prospect
Posts: 45
Joined: Fri Mar 17, 2006 18:07

Post by ruda lisica »

Działka odwiedzona, praca zrobiona. Grzybów co prawda nie ma, ale jest dużo trawy, bez puszcza liście, podobnie leszczyna a pewien wędkarz widział zdechłą rybę - już nie pamiętam jaką :mrgreen:
Slime wrote:Wstyd i chanba
Hańba i wstyd, to to, że nie umiesz tego nawet poprawnie napisać :roll:
User avatar
Slime
Newbie
Posts: 7
Joined: Mon May 01, 2006 12:50
Location: Wrocek

Post by Slime »

Czy swietlana??? Nie wiem. Okaze sie w przyszlosci. Na tamto ludzie przez przypadek sie dostawali a tu?? Bedzie jakas swieza krew? Bo ja w sumie nic nie wiem:D
User avatar
eMTe
Cyberflaneur
Posts: 6990
Joined: Wed Mar 08, 2006 23:08
Location: Cracow

Post by eMTe »

Bêdzie ¶wie¿a krew jak tylko siê zrobi mapê strony i bêdziemy wyskakiwaæ na pierwszej stronie w Google. :mrgreen:

Flagi ju¿ wywieszone? Dzi¶ ¶wiêto! :balloon:
"As you have noticed over the years, we are not angry people." (itebygur)
User avatar
lus
Prospect
Posts: 28
Joined: Sat Apr 29, 2006 2:45

Post by lus »

Taki piękny dziś poranek, że sobie nawet kawusię odpuszczę....

Ktoś coś wie o jakichś konkursach literackich? Mam świetne opowiadanie...
Dostaję pocztę, wiec jestem...
User avatar
welp
Patron
Posts: 100
Joined: Sat Mar 11, 2006 18:17

Post by welp »

"Kucharz, kucharz nie oszukasz..." Długi weekend stał pod znakiem właśnie tego staropolskiego przysłowia... Pamiętam tylko, że wyszedłem do pracy w piątek... Reszta pokryta jest delikatną mgiełką nieświadomości i automatyzmu w robocie...
Następny weekend się zaczą i właściwie zapowiada się podobna historia... Kawa latte, kawa sratte, ciastko takie a takie, drink taki albo śmaki...
No i w poniedziałek znów będę zombie....
Zdrowie tych którzy nie pracują w weekendy...
User avatar
eMTe
Cyberflaneur
Posts: 6990
Joined: Wed Mar 08, 2006 23:08
Location: Cracow

Post by eMTe »

Ja się wczoraj strułem wiśniówką... Lekko strułem, bo żołądek jeszcze nie taki stary... Ale jak się trafi jakiś następny mix to i tak pewnie zmieszam, zwłaszcza jak inni też będą mieszać... :mrgreen:
"As you have noticed over the years, we are not angry people." (itebygur)
User avatar
welp
Patron
Posts: 100
Joined: Sat Mar 11, 2006 18:17

Post by welp »

Dałem sobie luz z wiśnią, bo zazwyczaj mnie poniewierało straszliwie po mixie z piwkiem... Wczoraj miałem miły wieczorek na koncercie Tymona i Tranzystorów w Łubu...
A wieczorkiem znów do roboty... Tym razem tzw. Gorące Krzesła... czyli wybieramy kelnerów i kelnereczki :twisted: na ogródek...
lupus
Member
Posts: 63
Joined: Thu Mar 09, 2006 23:16
Location: OG.NU Polish Corner

Post by lupus »

welpiku moze chcesz przewiezc taczkami wywrotke piachu z punktu A do punktu B po innym piachu? :evil:
Ja mialem dzis jak zwykle pisac prace... jak zwykle wyszlo inaczej, bo nagle sterta piachu na podworku zaczela bardzo przeszkadzac. Chyba powroce do niespania sesyjnego :evil:
Czy ktos widzial zimne MD??
[url=http://opera.com/][img]http://img302.imageshack.us/img302/7169/opera3ml.gif[/img][/url]

[url=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/8906/dosc7be.gif[/img][/url]
User avatar
welp
Patron
Posts: 100
Joined: Sat Mar 11, 2006 18:17

Post by welp »

Eeeee.... Wolę wybierać kelnerki... Hehehe....
Powodzenia z piachem...
No i piweczko tak na początek...
User avatar
eMTe
Cyberflaneur
Posts: 6990
Joined: Wed Mar 08, 2006 23:08
Location: Cracow

Post by eMTe »

Welp, czy¿by¶ selekcjonowa³ nowe pracowniczki pod wzglêdem...hm...walorów osobistych a nie jako¶ci pracy? Pachnie seksizmem. A ¿e jestem zagorza³ym seksist± ¿yczê Ci powodzenia w tym procederze. :mrgreen:
"As you have noticed over the years, we are not angry people." (itebygur)
Post Reply